Blog
Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
O nas

Skąd pomysł na sklep ze zdrową żywnością?

Jesteśmy pasjonatami zdrowego stylu życia i lokalnymi patriotami. Bliskie jest nam stwierdzenie "myśl globalnie, działaj lokalnie". To też robimy już od kilkunastu lat działając społecznie głównie jako członkowie Stowarzyszenia Elbląg Europa, na rzecz naszej małej ojczyzny, aktywnie angażując się w życie III sektora.

Z tego powodu, znając specyfikę działalności NGO postanowiliśmy postawić na niezależność i stworzyliśmy przedsiębiorstwo społeczne, którego celem nie jest zysk, a utrzymanie się na tyle by działać i realizować swoje cele bez wyciągania dłoni po donacje na podstawowe funkcjonowanie. 

Jako organizatorzy dwóch edycji Elbląskiego Święta Chleba oraz jako partnerzy Elbląskiego Klastra Turystycznego, aktywnie realizujemy działania promujące produkty regionalne, w tym żywności naturalnej.

Naszym celem jest promocja produktów naturalnych, bez zbędnych ulepszeń. Jeśli to możliwe to w pierwszej kolejności wybieramy te produkty, których wytwórców znamy osobiście i mieszkają po sąsiedzku. 

Kolejny ważny cel, jaki postawiliśmy sobie w Naturalnej, jest ułatwienie dostępności i wyboru właściwych produktów, osobom zmuszonym do stosowania diet eliminacyjnych, przy pojawiających się nietolerancjach czy alergiach pokarmowych, tj. bezglutenowe, bez laktozowe, nisko cukrowe, czy wegetariańskie, wegańskie.

Najbliższe wyzwanie Naturalnej, idąc za trendem bliskim naszym sercom zero waste, to zmniejszenie śladu działalności człowieka na naszą planetę, poprzez m.in. minimalizację zużycia plastiku w codziennym życiu, wprowadzając coraz większą ilość produktów na wagę i wielorazowe opakowania zamiast foliówek oraz poszukiwanie najlepszych ekologicznych rozwiązań na kosmetyki, środki czystości i higieny osobistej. 

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku o nas. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl